Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 932 hodnocení
5
888x
4
31x
3
3x
2
4x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 16.5.2024
+ Doručená bandáž je v poriadku, verím že pomôže
- Z tohto e shopu som si objednala bandáž hlavne preto, lebo uvádzali dodanie za 24 hodín. Tovar prišiel za 4 dni

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.5.2024
+ Se zbožím jsem velice spokojená.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.5.2024
+ rýchle vybavenie obj

PV Avatar autora Petr Vysloužil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.5.2024
VC Avatar autora Veronika Chromčová Cuníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2024
EG Avatar autora Eva Gasparkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2024
MB Avatar autora Miroslav Balaž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2024
super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2024
+ Rýchlosť doručenia

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2024
+ Ústretovosť

ZH Avatar autora Zita Hančuľaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2024
+ Seriózne a spolahlivo

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.4.2024
+ rýchle dodanie
+ ústretová komunikácia
+ ochota
- žiadne

Objednala som si nesprávnu veľkosť produktu, pri mojej telefonickej žiadosti o výmenu predávajúci veľmi profesionálne a ústretovo reagoval. Sám navrhol riešenie situácie a promptne zaslal novú veľkosť. S prístupom obchodu som veľmi spokojná.
JJ Avatar autora Jozef Jurinec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.4.2024
MM Avatar autora Miroslava Maceková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.4.2024
BB Avatar autora Barbara Baranyovicsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.4.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2024
+ rýchle dodanie
+ s výrobkami som spokojná

SB Avatar autora Stanislava Benická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2024
Oceňujem rýchle dodanie a kvalitný tovar
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2024
+ Rychla dodavka a kvalitny tovar

VB Avatar autora Viera Bartova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.4.2024
MS Avatar autora Marcela Sluková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.4.2024
Veľmi rýchle vybavenie mojej objednávky, s odoslaním do 36 hodín. Ďakujem

Ovládací prvky výpisu

939 položek celkem