Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 932 hodnocení
5
888x
4
31x
3
3x
2
4x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnocení

HL Avatar autora Henrieta Lazebnikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2025
+ rýchlosť dodania,spokojnosť

ĽK Avatar autora Ľudovít Kopřiva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2025
IL Avatar autora Ing.tomáš Ludva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2025
ano
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.12.2025
Rýchle dodanie
AB Avatar autora Anna Benuščáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Objednávka rýchle dodaná,spokojnosť,len malá rada: mohli by ste baliť tie medy kolmo hore , lebo jeden trochu vytekal. Asi tou prepravou povolilo viečko.
JM Avatar autora Jaromír Marák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.12.2025
Jsem velmi spokojený ,rychlé dodáni objednavky.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2025
+ Rýchlosť

JK Avatar autora Juraj Kastel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Spoľahlivý
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2025
Som spokojna aj s objednavkou aj s doručenim tovaru.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2025
+ Podla ocakavania, promptne dodanie .

V Avatar autora Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
100%
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.11.2025
OK
JR Avatar autora Jiří Reiner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2025
MB Avatar autora MIROSLAVA BELAJOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2025
Ok
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.11.2025
OK
GB Avatar autora Gabriela Belkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2025
MF Avatar autora Monika Ferencová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2025
LD Avatar autora Lenka Dolečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2025
OK

Ovládací prvky výpisu

939 položek celkem